Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Zobacz program 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Słubicach!

Czwartek 10 stycznia 2019 brak komentarzy

Już po raz 27 Słubiczanie będą wspomagać orkiestrę Jurka Owsiaka. W tym roku Orkiestra gra pod hasłem: "Pomaganie jest dziecinnie proste".

27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 13 stycznia 2019 roku. Jego celem będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. U nas Orkiestra jak co roku tętnić będzie życiem w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury. Tu głównym orkiestrowym dyrygentem jest dyrektor ośrodka - Tomasz Pilarski, od lat wspomagany przez niezastąpioną Małgosię Pasternak, która na organizacji całego orkiestrowego sztabu zjadła przysłowiowe zęby. Jak zwykle - liczymy na Państwa obecność i hojność.

W tym roku program wygląda naprawde imponująco:

Program WOŚP 2019

14.00-20.00 prezentacje lokalnych grup, zespołów i solistów oraz aukcje z licytacjami (sala koncertowa SMOK)

14.00-17.00 przejazd quadem i pokaz sprzętu przez OSP w Słubicach (plac parkingowy przy SMOK) 

14.00-17.00 nauka i pokaz udzielania pierwszej pomocy przez Pokojowy Patrol (Galeria Mała - I piętro)

14.00-17.00 punkt promocji zdrowia SANEPID (Galeria Mała I piętro)

16.00-18.00 animacje plastyczne (Galeria Okno II piętro)   

19.00-20.00 główna licytacja (sala koncertowa parter) 

14.00-20.00 Strefa Woodstock – grochówka i herbata w Prowincji (I piętro)

14.00-20.00 Pyszne ciasto oraz chleb ze smalcem i ogórkiem – Prymulki i Dwójka (półpiętro)

 

PROGRAM SZCZEGÓŁOWY - 13.01.2019 r. - sala koncertowa SMOK

14.00 – 14.05    Oficjalne otwarcie 

14.05 – 14.15    Blok wokalno taneczny – „Grupa taneczna” instruktorzy Natalia Stembalska, Dagmara Jadziewicz – Miedzińska - Przedszkole Samorządowe nr 2 „Pinokio” w Słubicach

14.15 – 14.20    Aukcja  

14.20 – 14.30    Fanfary Europy – instruktor Aleksandra Orłowska

14.30 – 14.35    Aukcja

14.35 – 14.45    Blok taneczny – Grupa „Wiewiórki”  instruktorzy Krystyna Jerzmanowska, Edyta Wrąbel – Przedszkole Samorządowe nr 4 „Krasnal Hałabała” w Słubicach         

14.45 – 15.00    Aukcja – „Grafiki ” prace wykonane przez uczestników zajęć „Galerii Okno”    

15.00 – 15.10    Blok wokalno taneczny – Grupa „Pszczółki” w układzie tanecznym „Czekolada” instruktorzy Alicja Saj i Ewelina Trelko, Grupa „Motylki” w układzie gimnastycznym „To my” instruktor Marzanna Ossowska – Przedszkole Samorządowe nr 1 „Jarzębinka” w Słubicach

15.10 – 15.15    Aukcja

15.15 – 15.25    Blok taneczny – „Pszczółki” instruktorzy Elżbieta Lipicz, Beata Pazda – Przedszkole Samorządowe nr 3 „Miś Uszatek” w Słubicach 

15.25 – 15.30    Aukcja

15.30 – 15.40    Atelier Taneczne Patrycja Janicka – Grupa D5, Grupa A2, Grupa „Non Standard” instruktor grupy Julita Juzyszyn 

15.40 – 15.45    Aukcja

15.45 – 15.55    Bohema - Studio Tańca Towarzyskiego Henryk Lechelt

15.55 – 16.00    Aukcja

16.00 – 16.10    Mały RYTMOS – „Choinka zielona”, „Dzwonki sań”, „Gloria, Gloria” – instruktor Anna Adamowicz 

16.10 – 16.15    Aukcja

16.15 – 16.25    Atelier Taneczne Patrycja Janicka – Grupa D0 w układzie tanecznym „MINIONKI”, Grupa D8 w układzie tanecznym „OCEAN”, Grupa A1 w układzie „NIE JESTEŚ SAM”

16.25 – 16.30    Aukcja

16.30 – 16.40    Bohema - Studio Tańca Towarzyskiego Henryk Lechelt

16.40 – 16.45    Aukcja

16.45 – 16.55    Atelier Taneczne Patrycja Janicka – Grupa D6  w układzie tanecznym „MIZERNA CICHA”, Grupa D6 i D7 w układzie „NOEL” oraz Grupa  D3 w układzie „DUCH” 

16.55 – 17.00    Aukcja

17.00 – 17.10    RYTMOS – „Anioł pasterzom mówił”, „Gdy się Chrystus rodzi”, „Tryumfu Króla Niebieskiego” – instruktor Anna Adamowicz

17.10 – 17.15    Aukcja

17.15 – 17.25   Szkoła tańca GINGER dance school Olga Shabelko – Grupa Ginger–Kids w układzie tanecznym „JOY” oraz Grupa Ginger–6 w układzie tanecznym „G-6”

17.25 – 17.30    Aukcja

17.30 – 17.40    Studio piosenki SMOK – Edyta Kręgiel

17.40 – 17.45    Aukcja 

17.45 – 17.55    Szkoła tańca GINGER dance school Olga Shabelko – Grupa Ginger–Kids w układzie tanecznym „Lip gloss” oraz Grupa Ginger–juniors w układzie tanecznym „Move”,

17.55 – 18.00    Aukcja

18.00 – 18.10    KONSONANS – instruktor Piotr Pakulski

18.10 – 18.15    Aukcja

18.15 – 18.25    Grupa taneczna D.A.C. 

18.25 – 18.30    Aukcja

18.30 – 18.40    Schola Jerzyki – instruktor Monika Jakuszewicz

18.30 – 18.35    Aukcja    

18.35 – 18.55    Grupa taneczna “Westside People” – Hip-hop breakdance 

19.00 – 20.00    GŁÓWNA AUKCJA

20.00                 Światełko do nieba – POISO.ON – Maciek Stranz

Project N.M. Słubice Studnio Tańca "Bohema" w piosence znanej z filmu Dirty Dancing - The Time of My Life - występ w ramach 26 finału WOŚP w Słubicach - jest moc!:


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 23 marca 2019 18:35:40
  • imieniny obchodzą:

    Pelagia, Feliks, Zbysław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij