Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Znowu to samo, znowu mnie rzucił, był taki jak wszyscy oni

Wtorek 20 lutego 2018 brak komentarzy

„Znowu to samo, znowu mnie rzucił, był taki jak wszyscy oni. A miało się to już nie powtórzyć” - relacjonuje przyjaciółka. „Straciłem pracę, znowu pół roku było fajnie, a potem ONI - jak zawsze…, wszyscy, wciąż…” - żali się kolega. Jak często słyszymy w opowieściach znajomych, przyjaciół, podobne, powtarzające się historie, jak często zdarza się to nam samym? Znowu ktoś nas porzucił, znowu nas zdradził, znowu straciliśmy pracę… Inne miejsca, inne imiona, nowy mąż, żona, praca – zmiana, a jednak - jakby nic się nie zmieniło. Wciąż te same schematy, w które z niepojętych dla nas powodów wciąż od nowa się pchamy. Miało być inaczej, a znowu nic się nie zmieniło. 

W piątek 23 lutego o godzinie 18 zapraszamy na wykład otwarty organizowany w ramach comiesięcznego cyklu warsztatów Rocznego Programu Rozwoju Osobistego dotyczący Zmiany. Wykład odbędzie się w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. 1 maja - wstęp wolny.

Joanna Ewa Jabłońska -  trenerka rozwoju osobistego i terapeutka z wieloletnim doświadczeniem -przybliży nam temat Zmian, opowie jak skutecznie wprowadzać zmiany w swoim życiu.

Jeśli pojawisz się na wykładzie - wykonasz pierwszy krok ku nowemu. Super. Bo nawet neurobiologia nie do końca Ci sprzyja. Nasz mózg woli to co znamy już na poziomie biochemicznym, nawet jeśli nie jest to dla nas najlepsze, nie służy nam, jesteśmy nieszczęśliwi. I choć to brzmi absurdalnie – „wolimy” nasze własne wypróbowane, powtarzalne smutki niż ryzyko, że może być lepiej, fajniej, łatwiej. Jeśli więc naprawdę pragniesz Zmiany - takiej wewnętrznej, prawdziwej zmiany jakości życia, zapraszamy na spotkanie. 

A już w sobotę, 24 lutego możesz zrobić kolejny, wielki krok - zaczynamy dwudniowy warsztaty o Marzeniach i Spełnieniu. Spotykamy się, by sprecyzować swoje cele, życiowy kierunek i sięgać po to, co zwykle wydawało się niemożliwe. I po to, aby otworzyć się na Magię Marzeń, robiąc swoją Mapę Spełnionego Życia!
Celem tych praktycznych warsztatów jest poznanie skutecznych metod urzeczywistniania marzeń oraz technik stosowanych przez szczęśliwe osoby, które realizują swoje cele, uzyskują rezultaty jakich pragną i żyją spełnionym życiem. Przynieś kolorowe gazety, nożyczki, klej i wiarę, że niemożliwe może stać się możliwe!

Z własnego doświadczenia wiem, iż warsztaty te wiążą się z dużym ryzykiem, iż nie tylko przypomnisz sobie swe dawno już zakurzone marzenia z „młodości”, ale i zaczniesz je spełniać!

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 16 września 2019 9:48:16
  • imieniny obchodzą:

    Edyta, Kamil, Korneliusz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij