Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Zmiana organizacji ruchu na Wszystkich Świętych

Poniedziałek 31 października 2016 brak komentarzy

W dniu Wszystkich Świętych nastąpią zmiany w organizacji ruchu drogowego w Słubicach w obrębie ulic: Sportowa, Obozowa, Rzepińska i Kupiecka. Jest to spowodowane znacznym wzrostem natężenia ruchu w okolicach cmentarza.

1 listopada dojazd do parkingów położonych wokół cmentarza i bazaru odbywać się będzie ulicami: 1 Maja i Kupiecką, a wyjazd: Sportową, Rzepińską, Obozową i Folwarczną. Fragment ul. Sportowej, na odcinku od drogi brukowej na cmentarz do skrzyżowania z ul. Obozową i Rzepińską, będzie ulicą jednokierunkową.

Przy skrzyżowaniu ul. Sportowej z drogą brukową prowadzącą bezpośrednio do cmentarza już od 31 października zostanie ustawiony posterunek policji i straży miejskiej. Funkcjonariusze będą regulowali tam ruchem pojazdów wjeżdżających na parking przy cmentarzu. Bezpośrednio do cmentarza dojechać będą mogły tylko osoby niepełnosprawne i starsze. Wyjazd z tego parkingu odbywać się będzie w kierunku ul. Sportowej specjalnie utwardzonym i oznakowanym zjazdem za Słubickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji.

Informujemy ponadto, że tego dnia, a także 31 października, od 10.45 do 16.00, będzie można dojechać na cmentarz dodatkowym autobusem komunikacji miejskiej, który kursował będzie co 45 minut (koszt biletu 1,50 zł). Autobus odjeżdżał będzie z dworca przy ul. Akademickiej (koło urzędu miejskiego), a kolejne przystanki będą przy: Chopina (obok sklepu Lidl), Kościuszki (przy sklepie Intermarche), Konopnickiej, Sienkiewicza (przystanek przy "samochodówce"), Niepodległości (przy kościele) i Sportowej. 

- Prosimy o korzystanie w tych dniach w większym zakresie z komunikacji miejskiej oraz przemieszczanie się na cmentarz w miarę możliwości pieszo – mówi komendant SM Wiesław Zackiewicz. - Wpłynie to na poprawę płynności ruchu na drogach dojazdowych, ułatwi pracę służbom porządkowym i przyśpieszy dotarcie do cmentarza – dodaje.
źródło:
http://www.slubice.pl/pl/wiadomosci?id=3684


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 4:00:07
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij