Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Złodziej paliwa ze stacji w Słubicach złapany!

Poniedziałek 24 lutego 2020 brak komentarzy

Dzięki szybkiej reakcji dyżurnego oraz sprawnie podjętym działaniom policjantów z Komisariatu Policji w Rzepinie zatrzymano kierowcę, który ukradł paliwo na jednej ze stacji w Słubicach. Złodziej uciekając chciał potrącić zatrzymującego go pracownika stacji.

Do zdarzenia doszło w środę (19 lutego) na jednej ze stacji paliw w Słubicach. Około godziny 23:00 na stację podjechał osobowy opel. Młody mężczyzna, który siedział za kierownicą pojazdu zatankował paliwo do kanistrów na kwotę około 780 złotych, a następnie bez płacenia chciał odjechać. Podczas opuszczania obiektu został zauważony przez pracownika, który próbował go zatrzymać. Kierowca opla próbował potrącić mężczyznę, jednak ten zdążył w porę odskoczyć na bok.

O tym zdarzeniu została poinformowana słubicka Policja. Dyżurny zareagował szybko i skierował do działań policjantów z Rzepina. Mundurowi natychmiast ruszyli w teren za wskazanym pojazdem. Na drodze zjazdowej z autostrady A2 w okolicach Rzepina zauważyli jadącego opla, którego natychmiast zatrzymali do kontroli. Okazało się, że kierujący pojazdem to 35-letni mieszkaniec powiatu słubickiego. Mężczyzna od razu przyznał się do kradzieży oleju napędowego. W trakcie sprawdzania pojazdu, mundurowi w bagażniku ujawnili pięć plastikowych kanistrów z paliwem. Samochód, którym poruszał się 35-latek został zabezpieczony, a mężczyzna trafił do słubickiej jednostki, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 7 czerwca 2020 2:23:46
  • imieniny obchodzą:

    Jarosław, Robert, Wiesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij