Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Zbliża się sroga zima! Stowarzyszenie Animals potrzebuje Waszej pomocy!

Poniedziałek 9 października 2017 brak komentarzy

W związku ze zbliżająca się zimą Animalsi zwracają się z zapytaniem, czy nie ma ktoś na zbyciu w dobrym stanie budy dla psa. Może wśród Was jest majster “Złota Rączka”, który mógłby taką budę wykonać?

Stowarzyszenie informuje, że gdyby ktoś nie dał rady wykonać takiej budy a ma zbędne deski, płyty, wkręty, impregnaty, styropiany i inne podobne materiały (np. pozostałości po remoncie), które można śmiało użyć do produkcji budy, to niech przekaże Animalsom. Akcją pomocy objęte mają zostać psiaki, które nie mają wcale bud albo ich budy są w tragicznym stanie. Tylko w nas - ludziach ich nadzieja na przetrwanie. Same sobie nie poradzą.

Tel. 605516647 lub 519878632

Jest i dobra informacja: w trakcie pisania tego tekstu dostaliśmy od Animalsów informację, że już zgłosiła się jedna osoba, która może wykonać budy -  Pan Michał B. ze Słubic - super!

To nie koniec dobrych informacji, bo do pomocy Stowarzyszeniu włączyli się najmłodsi Słubiczanie wraz z rodzicami. W Przedszkolu Samorządowym nr 2 “Pinokio” w Słubicach powstał specjalny kącik, do którego maluchy znoszą karmę, koce, ręczniki, drapaki i żwirek - by pomóc bezdomnym kociakom! Koordynatorem akcji jest grupa Żabek.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 23 września 2018 1:39:21
  • imieniny obchodzą:

    Tekla, Bogusław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij