Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Zapraszamy na spotkanie z Grzegorzem Kaliciakiem autorem książek „Afganistan. Odpowiedzieć ogniem”; „Bałkany. Raport z polskiej misji”;” Karbala. Raport z obrony City Hall”.

Czwartek 7 listopada 2019 brak komentarzy

Biblioteka słubicka zaprasza na spotkanie autorskie w dniu 18 listopada  2019 r. o godzinie 16 z pułkownikiem Grzegorzem Kaliciakiem autorem książek „Afganistan. Odpowiedzieć ogniem”; „Bałkany. Raport z polskiej misji”;” Karbala. Raport z obrony City Hall”.

Absolwent  Wyższej Szkoły Oficerskiej im. Tadeusza Kościuszki we Wrocławiu. W kwietniu 2004 na stanowisku dowódcy kompanii rozpoznawczej dowodził obroną ratusza w Karbali podczas II wojny w Zatoce Perskiej. W latach 2010-2011  w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Afganistanie służył jako zastępca dowódcy Zgrupowania Bojowego BRAVO. W 2018 roku objął stanowisko dowódcy 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej. Odznaczony przez Prezydenta RP Krzyżem Kawalerskim Krzyża Wojskowego za męstwo w akcji bojowej.

Podczas spotkania zaprezentuje m.in. fotografie przedstawiające historię jego udziału w misjach bojowych, życie bazy wojskowej. Będzie można zakupić książki i otrzymać autograf od autora.

Wstęp wolny.

Grupy zorganizowane prosimy o kontakt z biblioteką  w celu rezerwacji miejsc (tel. 95 758 23 72).

 

Zespół BPMiG w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 25 stycznia 2020 13:19:41
  • imieniny obchodzą:

    Tatiana, Paweł, Miłosz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij