Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Zaplanowane na dziś Walne Zgromadzenie Członków Spółdzielni Mieszkaniowej nie odbyło się

Czwartek 8 lutego 2018 brak komentarzy

Na dziś, tj. 8 lutego zaplanowano Walne Zgromadzenie członków spółdzielni mieszkaniowej w Słubicach celem wybrania składu nowej Rady Nadzorczej. Ta decyzja jest pokłosiem wcześniejszego walnego, które odbyło się 10 stycznia 2018 r - pisaliśmy szerzej o tym tutaj: https://goo.gl/UU2B4m [FOTO] [VIDEO]

Na dzisiejsze zgromadzenie przyszło bardzo wielu spółdzielców, którzy nie kryli rozczarowania, po otrzymaniu informacji, że do walnego zgromadzenia nie dojdzie z powodu postanowienia Sądu Okręgowego w Gorzowie.

mec. Robert Zubczewski-Bogdanow odczytał treść i przedstawił własne zdanie na ten temat

Sąd Okręgowy w Gorzowie postanowił po rozpoznaniu sprawy z powództwa E.Niedużaka i S.Maliczaka przeciwko Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach o ustalenie nieistnienia uchwały, ewentualnie o ustalenie nieważności uchwały, o uchylenie uchwały udzielić zabezpieczenia roszczeń powodów o ustalenie nieistnienia, ewentualnie o ustalenie nieważności, o uchylenie uchwały nr 13/2018 Nadzwyczajnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach przy ul. Kopernika 20 A w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia Członków poprzez wstrzymanie wykonalności tej uchwały do chwili prawomocnego zakończenia postępowania. W uzasadnieniu pozwu powodowie wskazali, iż na Walnym Zgromadzeniu członków spółdzielni została podjęta zaskarżona uchwała w związku z odwołaniem Rady Nadzorczej dotycząca zwołania Walnego zgromadzenia, która nie była objęta porządkiem obrad.

W związku z tym, na dzisiejszym zebraniu w SMOKu pojawił się wniosek, który podpisywali członkowie spółdzielni o zwołanie w najblizszym mozliwym terminie Nadzwyczajnego Zgromadzenia Członków Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach celem wyłonienia nowych członków Rady Nadzorczej. Najbliższy termin to 21 dni od momentu złożenia w siedzibie spółdzielni min. 160 podpisów członków o zwołanie Walnego.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 lutego 2020 7:11:02
  • imieniny obchodzą:

    Leon, Ludmiła, Eustachy

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij