Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Wznowienie naboru do służby w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej

Poniedziałek 8 czerwca 2020 brak komentarzy

Komendant Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej w Krośnie Odrzańskim wznowił możliwość składania podań przez kandydatów ubiegających się o przyjęcie do służby przygotowawczej w Straży Granicznej. Już od 15 czerwca 2020 roku osoby zainteresowane wstąpieniem w szeregi Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej mogą umawiać się telefonicznie lub mailowo w sprawie osobistego złożenia dokumentów.

Osoby zainteresowane przystąpieniem do rekrutacji w Nadodrzańskim Oddziale Straży Granicznej od 15 czerwca 2020 roku mogą składać dokumenty niezbędne do wszczęcia postępowania kwalifikacyjnego:

  • osobiście, jednak po uprzednim telefonicznym lub mailowo ustaleniu terminu z pracownikiem kadr.

Kandydaci do służby, w stosunku do których postępowanie kwalifikacyjne zostało już wszczęte, powinni oczekiwać na telefoniczną informację od pracownika Wydziału Kadr i Szkolenia NoOSG dotyczącą terminu kolejnego etapu tego postępowania.

W związku z utrzymującym się stanem epidemii,  procedura rekrutacyjna będzie prowadzona w reżimie sanitarnym, do którego przestrzegania zobligowani są wszyscy jego uczestnicy. Kandydat do służby w Straży Granicznej kandydat zobowiązany jest do poinformowania funkcjonariuszy Sekcji Organizacji i Naboru Wydziału Kadr i Szkolenia NoOSG o występowaniu u niego objawów wskazujących na chorobę zakaźną, odbywaniu przez niego obowiązkowej izolacji lub kwarantanny, zamieszkiwaniu z osobą, która jest poddana obowiązkowej izolacji lub kwarantannie, kontakcie z osobą podejrzaną o zakażenie, zachorowanie lub skierowaną do izolacji w przeciągu tygodnia.

W trakcie pobytu w jednostce Straży Granicznej kandydaci winni stosować maseczki ochronne i jednorazowe rękawiczki, posiadać własne przybory do pisania, a także stosować się do ewentualnych innych zaleceń wskazanych przez funkcjonariuszy Straży Granicznej.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji do służby w Policji można znaleźć na stronie internetowej Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

inf.pras. NoSG


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 4 lipca 2020 20:28:50
  • imieniny obchodzą:

    Elżbieta, Malwina, Teodor

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij