Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Wandal został zatrzymany

Wtorek 5 listopada 2019 brak komentarzy

Dzięki szybkiej i skutecznej reakcji 35-letniego mieszkańca Słubic udało się zatrzymać mężczyznę, podejrzanego o zniszczenie lusterek w 10 samochodach. Jak się okazało krewki 26-latek w chwili zdarzenia był pijany.

Informację o zniszczeniu samochodu policjanci otrzymali w piątek(1 listopada) około godziny 21:00. Natychmiast na miejsce został skierowany patrol. Z relacji świadka zdarzenia wynikało, że do zaparkowanego przy ulicy Wodnej samochodu podszedł młody mężczyzna, który bez określonego celu zaczął wyrywać lusterka. Świadek wskazał policjantom sprawcę uszkodzenia samochodu. Od mężczyzny była silnie wyczuwalna woń alkoholu. W trakcie czynności na miejscu zdarzenia okazało się, że 26-letni wandal uszkodził również inne auta.

Mężczyzna natychmiast został zatrzymany i osadzony w słubickiej komendzie. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty zniszczenia mienia. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Swoim przestępczym działaniem 26-latek spowodował straty w wysokości ponad 4 tysięcy złotych.

Dzięki czujności zgłaszającego i szybkiej reakcji ze strony policjantów na popełniane przestępstwo, nie dajemy przyzwolenia na ich popełnianie. Szanse na zatrzymanie potencjalnych sprawców są większe przy współpracy mieszkańców     z policją.  Dlatego jeżeli jesteśmy świadkami przestępstw, nie pozostawajmy obojętni i informujmy o nich policjantów.

Inf.pras: KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 25 stycznia 2020 13:20:09
  • imieniny obchodzą:

    Tatiana, Paweł, Miłosz

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij