Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Wakacyjne galerie w słubickiej bibliotece!

Czwartek 25 lipca 2019 brak komentarzy

Długie, słoneczne dni sprzyjają spacerom słubickimi uliczkami. Spacerując, zachęcamy do odwiedzin  naszej biblioteki. Tu czekają ciekawe, wakacyjne nowości książkowe, czyli „coś dla ducha” oraz „coś dla oka”, a mianowicie piękne wystawy fotografii i prac plastycznych.

{foto:1)

Pierwsza wystawa, którą polecamy to „Cykladowy rejs… i nie tylko” Witolda Cholewy. Witold Cholewa, pasjonata fotografii z Cybinki, podczas rejsu jachtem po greckich wyspach uchwycił w kadrze ich piękno. Ale zachwyciły go nie tylko widoki.  Na zdjęciach zobaczymy również grecką architekturę i jej niezwykłe detale. Artysta fotografią pasjonuje się od dzieciństwa. Od pięciu lat aktywnie zajmuje się fotografią artystyczną, portretową i reporterską, uwieczniając najważniejsze wydarzenia społeczne i kulturalne z najbliższej okolicy.
Prowadzi własny funpage na facebook'u „Fotografia Witold Cholewa” oraz związany z tematyką społeczności lokalnej „Cybinka24info”. Jego prace można również śledzić na autorskiej stronie internetowej www.witoldcholewa.pl. Należy do Amatorskiej Komórki Fotografii Artystycznej, która działa przy Galerii OKNO w Słubicach, której opiekunem jest Anna Panek – Kusz.  

Druga wystawa przedstawia talenty najmłodszych artystów naszego regionu. To pokonkursowa prezentacja tegorocznych prac Lubuskiego Konkursu Plastycznego PRO ARTE pod hasłem „Mój dom. Moje miejsce”. 

Wystawy można oglądać w bibliotece słubickiej, dzięki uprzejmości Pani Anny Panek – Kusz z Galerii OKNO, działającej w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury w Słubicach. Zapraszamy!

Zespół BPMiG w Słubicach

GALERIA


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 7 lipca 2020 7:16:14
  • imieniny obchodzą:

    Cyryl, Metody, Estera

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij