Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Trwa konkurs dla nauczycieli "Nasza szkoła/ przedszkole w wolnej, niepodległej Polsce"

Środa 7 lutego 2018 brak komentarzy

W związku z obchodami 100-lecia odzyskania niepodległości Polski i 113-lecia Związku Nauczycielstwa Polskiego, Zarząd Oddziału ZNP w Słubicach  zaplanował w kalendarzu imprez na 2018 rok,  m.in. konkurs plastyczno-fotograficzno-historyczny pt „Nasza szkoła/ przedszkole w wolnej, niepodległej Polsce”,  który jest adresowany do nauczycieli i pracowników placówek oświatowych. Inicjatywa ta odbywa się pod honorowym patronatem burmistrza Słubic Tomasza Ciszewicza i starosty Powiatu Słubickiego Marcina Jabłońskiego.

Regulamin konkursu został przekazany do placówek . Konkurs trwa od 15.01.2018 r. do  27 .02.2018 r., a jego rozstrzygnięcie nastąpi 1 marca 2018 roku w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury.  Uroczyste wręczenie nagród laureatom zaplanowano na dzień 2 marca w auli Collegium Polonicum podczas uroczystości: „Związek Nauczycielstwa Polskiego a 100-lecie niepodległej Polski”.  W programie przewidziano  m.in., część artystyczno-patriotyczną i występy Jarosława Królikowskiego zwanego „Wrocławskim Niemenem”. Wśród licznych atrakcji będzie można podziwiać również wystawy prac nauczycieli i uczniów słubickich szkół i przedszkoli.  

Organizatorem tej podniosłej  uroczystości jest Zarząd Oddziału ZNP, a w organizację włączyli się burmistrz Słubic i starosta Powiatu Słubickiego.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 20 stycznia 2019 13:12:48
  • imieniny obchodzą:

    Fabian, Sebastian

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij