Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Tomasz Ciszewicz nie będzie ubiegał się o reelekcję, zamiast niego wystartuje Mariusz Olejniczak

Czwartek 23 sierpnia 2018 brak komentarzy

Burmistrz Tomasz Ciszewicz ogłosił dziś, że nie zamierza startować w wyborach samorządowych. Poniżej oświadczenie w tej sprawie, skierowane do mieszkańców jakie otrzymaliśmy za pośrednictwem Urzędu Miejskiego: 

"Po 8 latach pracy na rzecz samorządu zdecydowałem, że nie będę ubiegał się po raz kolejny o fotel burmistrza Słubic. Postanowiłem realizować się zawodowo w innych obszarach, ale dziękuję za wiele ciepłych słów, które ostatnio usłyszałem od mieszkańców zachęcających mnie do ponownego kandydowania.

Odchodzę z urzędu z poczuciem, że swojemu następcy zostawiam gminę silną finansowo, atrakcyjną do życia, otwartą na Europę, gminę która potrafiła, dzięki partnerstwu z sąsiadami zza Odry, zbudować swoją markę i pozycję nie tylko w Polsce. I choć pewnie można było zrobić jeszcze więcej i lepiej, to jednak mam, po tych 8 latach, poczucie dobrze spełnionego obowiązku. To był zaszczyt być burmistrzem Słubic i działać na rzecz naszej gminy. Dziękuję wszystkim mieszkańcom, którzy mnie w tym wspierali, moim współpracownikom, radnym i osobom zaangażowanym w sprawy Słubic.

Zachęcam też Państwa, żebyście poszli na wybory. Na te najbliższe, gdy będziemy wybierać ludzi, którzy będą rządzić w gminie, jak i kolejne, gdy zdecydujemy komu powierzymy władzę w naszym krajem. Bo o tym, w jakiej Polsce żyjemy, decydujemy my sami! Pod warunkiem, że nie jesteśmy obojętni. „Naród to coś więcej niż klub konsumentów” – mawiał przyjaciel Polski Charles de Gaulle. Nie chciejmy być tylko konsumentami.

Burmistrz Słubic

Tomasz Ciszewicz


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 21 lutego 2020 7:18:56
  • imieniny obchodzą:

    Eleonora, Feliks, Kiejstus

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij