Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

[Szybki News] - znamy już nazwisko nowego prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach

Wtorek 9 stycznia 2018 1 komentarz

[Szybki News] - znamy już nazwisko nowego prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach. 

To już pewne - fotel prezesa Spółdzielni Mieszkaniowej w Słubicach zajmie Monika Murańka. Jakie ma pomysły na prowadzenie Spółdzielni? Z czym będzie się musiała zmierzyć? O to zapytamy nową panią Prezes niebawem. Pierwsze kroki nowy Prezes postawi prawdopodobnie na Walnym Zgromadzenie Członków Spółdzielni, podczas którego głosowane będzie odwołanie Rady Nadzorczej. Walne odbędzie się jutro, tj. 10 stycznia.

Zapytaliśmy Krzysztofa Radkiewicza - dyrektora Zakładu Administracji MIeniem Komunalnym w Słubicach co sądzi o wyborze Moniki Murańki na prezesa spółdzielni:

“Pani Monika to osoba wyjątkowa, jeżeli mówimy o możliwości zatrudnienia jej na stanowisku Prezesa Spółdzielni, to niewątpliwy zysk dla Spółdzielni a strata dla naszego Zakładu. Jako kierownik jednostki mogę tylko marzyć aby takiego pracownika trwale związać z Zakładem ponieważ w obecnych czasach nie jestem w stanie zaproponować konkurencyjnych warunków, nad czym bardzo ubolewam. Jest bardzo ambitna i pracowita, przepisy prawa czyta ze zrozumieniem a przy ich niedoskonałości opierając się na orzecznictwie potrafi znaleźć właściwe rozwiązanie w wielu trudnych sprawach, w powierzonych jej zadaniach jest samodzielna i doskonale radzi sobie w sytuacjach wymagających indywidualnej oceny, mimo swojej stanowczości znajduje miejsce na kompromis i co w Zakładzie jest istotne potrafi doskonale współpracować z innymi, nie bez znaczenia pozostaje jej lojalność w stosunku do ludzi, którzy ją otaczają, z którymi współpracuje nie tylko w sferze zawodowej. Wady???? jeszcze ich nie poznałem.”

Czas pokaże czy Rada Nadzorcza podjęła dobrą decyzję. Nieoficjalnie - dokumenty pierwotnie złożyło 9 kandydatów - w konsekwencji 3 złożyło rezygnację.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 21 lutego 2020 6:13:39
  • imieniny obchodzą:

    Eleonora, Feliks, Kiejstus

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij