Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Świąteczne klimaty na Kulinarnych Czwartkach

Piątek 7 grudnia 2018 brak komentarzy

Choć za naszymi oknami pory roku trochę się pomieszały, to i tak wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To magiczny czas jednoczący przy wigilijnym stole całą rodzinę. Już najwyższa pora ustalić świąteczne menu! Dlatego też głównym tematem grudniowego spotkania Kulinarnych Czwartków, które odbyło się 6 grudnia 2018 r. w oddziale dla dorosłych biblioteki słubickiej, były świąteczne potrawy. Dzieląc się kulinarnymi, świątecznymi sekretami,  mieliśmy okazję degustować smakowite sałatki i słodkości przygotowane przez klubowiczki. Rodzinna atmosfera panująca na naszych spotkaniach, zachęca do dzielenia się kulinarnymi recepturami, nawet tymi najbardziej skrzętnie gromadzonymi i przekazywanymi z pokolenia na pokolenie! Warto zajrzeć w czwartkowe popołudnia do słubickiej biblioteki, aby spędzić miło czas, jednocześnie wzbogacając swoją domową biblioteczkę przepisów kulinarnych!

Nasze spotkania są o charakterze otwartym, dla wszystkich miłośników smacznej, domowej kuchni. Jest to świetna okazja m.in. do rozmowy o książkach kucharskich, do których warto zajrzeć szukając inspiracji kulinarnych. 

 Zapraszamy na kolejne spotkanie Kulinarnych Czwartków, które odbędzie się 10 stycznia 2019 r. o godz. 15.00 w oddziale dla dorosłych biblioteki słubickiej. Tematem spotkania będzie „Ciasto francuskie w roli głównej”. 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 21 lutego 2020 7:06:48
  • imieniny obchodzą:

    Eleonora, Feliks, Kiejstus

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij