Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Straż Graniczna w świecku odzyskała dwa skradzione Nissany [FOTO] [VIDEO]

Środa 14 marca 2018 brak komentarzy

Funkcjonariusze Straży Granicznej zatrzymali dwa auta marki Nissan X-Trail oraz ich kierowców. W jednym stwierdzono ingerencję w celu wymiany numeru VIN, a drugie widniało w SIS jako utracone na terytorium Niemiec.

11 marca br. funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku, podczas czynności realizowanych w Słubicach, zatrzymali do kontroli pojazd marki Nissan X-Trail, na polskich numerach rejestracyjnych. Funkcjonariusze wylegitymowali 29-letniego kierowcę, który nie posiadał przy sobie dokumentów auta. W trakcie kontroli legalności pochodzenia pojazdu, funkcjonariusze stwierdzili, że część karoserii pojazdu, na której znajduje się numer VIN, nosi znamiona ingerencji. Auto o wartości 150 000 zł zostało zabezpieczone na parkingu strzeżonym, a kierowcę zatrzymano. W związku z uzasadnionym podejrzeniem, że samochód może być kradziony sprawę przekazano funkcjonariuszom z KPP w Słubicach.

Kolejnego dnia tj. 12 marca 2018 r. funkcjonariusze ze Wspólnej Polsko-Niemieckiej Placówki w Świecku, zatrzymali do kontroli samochód osobowy marki Nissan X-Trail, poruszający się na polskich numerach rejestracyjnych. W trakcie kontroli ustalono, iż auto figuruje w systemie SIS jako pochodzące z kradzieży na terenie Niemiec. 31-letni kierowca został zatrzymany. Zatrzymanego mężczyznę wraz z odzyskanym pojazdem o szacunkowej wartości 35.000 zł przekazano funkcjonariuszom z KPP w Słubicach.

Inf.Pras. Nadodrzański Oddział Strazy Granicznej

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 13 grudnia 2018 13:27:31
 • imieniny obchodzą:

  Łucja, Otylia, Eugeniusz

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  JosephExcaf: Приветик всем! Хочу представить вам список http://onebetbest.com/cas.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги....

  Poniedziałek 10 grudnia 2018

 • Kierował bez uprawnień

  Tomko: A co grozi osobie która prowadzi samochód a nie ma prawa jazdy tylko jest w trakcie egzaminu na prawko

  Czwartek 15 listopada 2018

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij