Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Śmiertelny wypadek pomiędzy Cybinką a Uradem

Poniedziałek 6 maja 2019 brak komentarzy

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło w poniedziałek, 6 maja br. w ciągu drogi krajowej nr 29 pomiędzy Cybinką a Uradem.

Do wypadku OSP Cybinka zadysponowana została o godzinie 5:30 w sile dwóch zastępów wraz  Zespołem Ratownictwa Medycznego.

Na miejsce wypadku przybywały sukcesywnie również kolejne siły i środki: dwa zastępy z JRG w Słubicach (GBA, SRt), drugi Zespół Ratownictwa Medycznego, funkcjonariusze Policji, oficer operacyjny z KP PSP w Słubicach oraz grupa interwencyjna zarządcy drogi.

“Na miejscu zastaliśmy kompletnie rozbity o przydrożne drzewo samochód osobowy marki Nissan, w którym uwięziona była kierująca pojazdem. Druga z poszkodowanych osób znajdowała się poza pojazdem. Działania służb polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, wykonaniu dostępu do osoby uwięzionej w pojeździe oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanym. W wyniku obrażeń śmierć na miejscu poniosła kierująca pojazdem. Pasażerka przetransportowana została do Szpitala Powiatowego w Słubicach na szczegółowe badania. Droga w miejscu wypadku przez wiele godzin była zablokowana. Przyczyny zdarzenia wyjaśnia policja” - czytamy w informacji prasowej OSP Cybinka

info/foto OSP Cybinka

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 21 stycznia 2020 12:19:17
  • imieniny obchodzą:

    Agnieszka, Inez, Jarosław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij