Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Słubice: Podczas libacji ugodził go nożem

Piątek 12 czerwca 2020 brak komentarzy

Policjanci Wydziału Prewencji KPP w Słubicach zatrzymali 41-letniego mężczyznę, który zaatakował nożem 42-latka. Napastnik usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa i decyzją sądu został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Za usiłowanie zabójstwa grozi kara pozbawienia wolności na czas nie krótszy niż lat 8 do dożywotniego pozbawienia wolności włącznie.

Do zdarzenia doszło w ubiegły czwartek(4 czerwca), kilka minut po godz. 17:00. Dyżurny otrzymał zgłoszenie, że w jednym z słubickich mieszkań doszło do ugodzenia nożem. Policjanci ustalili, że w trakcie libacji alkoholowej 41-letni mieszkaniec powiatu słubickiego, ugodził nożem w klatkę piersiową, swojego 42-letniego znajomego. Wcześniej między mężczyznami wywiązała się sprzeczka.

Pokrzywdzony został przewieziony do słubickiego szpitala, natomiast sprawca ugodzenia nożem został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.

41-latek usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa. W niedzielę (7 czerwca) Sąd Rejonowy w Słubicach aresztował nożownika na trzy miesiące.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 4 lipca 2020 20:44:59
  • imieniny obchodzą:

    Elżbieta, Malwina, Teodor

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij