Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Skradziona ciężarówka wraca do właściciela

Poniedziałek 5 marca 2018 brak komentarzy

Policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali 28-letniego kierowcę ciężarówki, który jechał pod prąd drogą jednokierunkową. Podczas kontroli drogowej okazało się, że ciężarówka została kilka godzin wcześniej skradziona na terenie Danii. Wartość odzyskanego samochodu marki Iveco to około 25 tysięcy złotych.

Do zdarzenia doszło w piątek (2 marca) w godzinach wieczornych. Policjanci ze słubickiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej samochód ciężarowy marki Iveco. Kierowca pojazdu jechał w centrum Słubic pod prąd drogą jednokierunkową. W trakcie kontroli policjanci sprawdzili ciężarówkę w policyjnym systemie. Okazało się, że samochód widnieje jako utracony.

Chwilę później policjanci z Polsko-Niemieckiego Centrum Współpracy Granicznej w Świecku potwierdzili, że samochód został skradziony w godzinach porannych, z warsztatu samochodowego na terenie Danii. Kierowca trafił do policyjnego aresztu. Odzyskany pojazd znajduje się na policyjnym parkingu i niebawem zwrócony zostanie właścicielowi. 28-letni obywatel Litwy usłyszał zarzut paserstwa. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 13 grudnia 2018 13:30:59
 • imieniny obchodzą:

  Łucja, Otylia, Eugeniusz

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  JosephExcaf: Приветик всем! Хочу представить вам список http://onebetbest.com/cas.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги....

  Poniedziałek 10 grudnia 2018

 • Kierował bez uprawnień

  Tomko: A co grozi osobie która prowadzi samochód a nie ma prawa jazdy tylko jest w trakcie egzaminu na prawko

  Czwartek 15 listopada 2018

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij