Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Seminarium z Rafałem Jackiewiczem

Piątek 21 września 2018 brak komentarzy

Rafał Jackiewicz odwiedzi Słubice, poprowadzi seminarium podczas którego zbierane będą pieniądze dla jednego z zawodników z zaprzyjaźnionego klubu. Dawid ma zdiagnozowane rozwarstwienie tętnicy szyjnej w której utworzył się skrzep, szansą dla niego jest komora hiperbaryczna. Zabiegi jak i konsultacje są dość kosztowne, więc całą kwotę którą nam się uda uzbierać w tym dniu przekażemy dla niego aby mógł dalej czerpać radość z treningów sportów walki.

Zapraszamy wszystkich chętnych, młodych, starych, tych bardziej doświadczonych jak i tych mniej, Rafal Jackiewicz jest osobą bardzo medialną z dużym bagażem sportowym jak i życiowym - myślę, że każdy z chęcią posłucha jego "mongolskich teorii"

 

Niedziela (23 września 2018 r.)

godz: 15:00

Hala Sportowa (ul. Piłsudskiego 17)

Wstęp Wolny!

Rafał Jackiewicz
(ur. 17 lutego 1977 w Mińsku Mazowieckim) – polski bokser, zawodnik MMA, były pretendent do tytułu Mistrza Świata federacji IBF w kategorii półśredniej. Były Członek Kadry Polski Light Contact, Full Contact w kickboxingu[1]. W latach 1993-2003 czołowy zawodnik mistrzostw Polski Light Contact, Full Contact w All Style Karate oraz kickboxingu. (Wikipedia)

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 28 stycznia 2020 17:17:16
  • imieniny obchodzą:

    Walery, Radomir, Karol

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij