Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Ruszają Targi Edukacji i Pracy

Środa 8 listopada 2017 brak komentarzy

Targi edukacji, pracy i kariery z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród młodzieży z naszego regionu. W tym roku odbędą się one 15 listopada od 10:00 do 14:00 tradycyjnie w Collegium Polonicum

“Charakterystyczna dla Targów Edukacji będzie prezentacja instytucji oświatowych, edukacyjnych, szkoleniowych, szkół ponadgimnazjalnych i wyższych uczelni oraz jednostek OHP, w tym MCK" - wylicza starosta Marcin Jabłoński, współorganizator targów.

Czego będzie się można spodziewać?

Tematyka dotyczyć będzie m.in. ofert kierunków kształcenia, zawodów poszukiwanych na współczesnym rynku pracy czy różnorodnych szkoleń i przekwalifikowań zawodowych. Będzie można dowiedzieć się również o możliwości edukacji w Niemczech.

Na targach wystawią się także instytucje rynku pracy, m.in. Powiatowy Urząd Pracy w Słubicach oraz jednostki organizacyjne OHP. -

“Targi Pracy mają na celu przede wszystkim prezentację stoisk pracodawców oraz ich ofert pracy. Dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy to okazja do bezpośredniego kontaktu z pracodawcą lub z osobą reprezentującą daną firmę” - dodaje Agnieszka Zwierzchaczewska z Młodzieżowego Centrum Kariery w Słubicach.

Dodatkowo, w tym roku przygotowane zostały warsztaty tematyczne, z zakresu przygotowania młodych ludzi do wejścia na rynek pracy.

Organizatorzy targów to: Lubuska Wojewódzka Komenda OHP w Zielonej Górze/Młodzieżowe Centrum Kariery w Słubicach, starosta słubicki oraz Collegium Polonicum.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 16 października 2018 11:11:08
  • imieniny obchodzą:

    Florentyny, Ambrożego, Gawła

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij