Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Rekord pobity! Słubice zebrały 184 108,11 zł [foto] [video]

Poniedziałek 13 stycznia 2020 brak komentarzy

To niekwestionowany rekord, więcej od nas zebrały tylko Gorzów i Zielona Góra. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu mieszkańców Słubic i okolic udało się uzyskać taki wynik.

Trening z Fabiańskim “poszedł” za 20 000 zł.

Wylicytował go Mariusz Zborowski wraz z Olą Kołek. Mariusz poprowadzi wraz z Łukaszem Fabiańskim trening dla podopiecznych fundacji.

W Słubicach kwestowali wszyscy. Wśród kwestujących nie zabrakło burmistrza Mariusza Olejniczaka oraz zastępcy A. Dydyny-Maryckiej.

Kosz z przetworami ze spiżarni burmistrza poszedł za 1000 PLn a drugi za 2500 zł. Flaga gminy osiągnęła kwotę 1000 zł a kolacja z A.Dydyną-Marycką została wylicytowana za 2 500 zł. Na licytację gmina przekazała też podarowane fanty od Łukasza Fabiańskiego. Jego buty „poszły” za 700 zł, a kolejne za 600 zł, rękawice za 500 zł, a koszulka za 1500 zł. 

Licytowano również bilet na mecz Stal Gorzów vs WTS Sparta Wrocław. Promet Cargo - tytularny sponsor znanego żużlowca Bartka Zmarzlika przeznaczył voucher, który obejmował zaproszenie dwóch osób do loży VIP, catering oraz możliwość spotkania z zawodnikami w parku maszyn. Został zlicytowany za 1500 zł. 

Fani żużla licytowali także koszulkę z autografami zawodników Stali Gorzów. Ta poszła za 500 zł. 500 zł trafiło do puszki po licytacji osłony na kierownicę motoru Bartosza Zmarzlika. 

Podczas licznych aukcji zlicytowano: za 2,6 tys. zł roboczy dzień koparki firmy Eurokop-Invest, 1400 zł kosztować będzie rejs po Odrze dla 60 osób od stowarzyszenia Odra dla turystów, a 1300 zł zapłacono za obraz Tomasza Fedyszyna.  

1500 zł osiągnęła sesja fotograficzna, którą wykona słubiczanka Anna Gibała- Łazdowska. Emilka Kusz napisała wiersz o o WOŚP, pięknie oprawiony - znalazł nabywcę za 700 zł. Natomiast mecz tenisowy ze starostą Leszkiem Bajonem, został wylicytowany za 600 zł. 

Dużym zainteresowaniem cieszyły się także liczne występy, które uświetniły ten szczególny dzień.

Zapraszamy do naszej videoteki

Występ grupy D30+ wraz z wygraną licytacją prywatnego występu:

Atelier Taneczne Janicka Patrycja - Kołysanka Józefa” - podczas 28.finału WOŚP w Słubicki Miejski Ośrodek Kultury


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 7 czerwca 2020 2:55:15
  • imieniny obchodzą:

    Jarosław, Robert, Wiesław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij