Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Przebojowy Prima Aprilis – III Edycja - konkurs w MGOK w Cybince

Poniedziałek 26 marca 2018 brak komentarzy

Zapraszamy wszystkich chętnych (bez względu na wiek) do udziału w III edycji konkursu piosenki wszelakiej "Przebojowy Prima Aprilis" pod patronatem Burmistrza Cybinki - Marka Kołodziejczyka. Konkurs odbędzie się w sali widowiskowej MGOK w Cybince 6 kwietnia 2018 r.. Zapisywać się można do 4 kwietnia. Organizatorem konkursu o nazwie „Przebojowy Prima Aprilis –III Edycja” jest MGOK Cybinka. Konkurs zostanie zorganizowany w dniu 06.04.2018 r., o godz. 17:00 w sali widowiskowej MGOK, przy ul. Słubickiej 28 w Cybince.

Celem konkursu jest promocja muzyki jako wyrazu społecznego zaangażowania, wyłonienie najzdolniejszych talentów wśród dzieci, młodzieży i dorosłych oraz dobra zabawa.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba się zgłosić poprzez wypełnienie i złożenie karty uczestnictwa wraz z niezbędnymi załącznikami do 04.04.2018 r. do godz. 16:00 w sekretariacie MGOK Cybinka. ( TUTAJ ) Termin ten jest nieprzekraczalny, a wszystkie zgłoszenia złożone po ww. terminie nie będą brane pod uwagę. Karty uczestnictwa dostępne są na stronie www.mgokcybinka.pl oraz www.cybinka.pl lub w sekretariacie MGOK Cybinka.

Występy uczestników będzie oceniać jury w składzie trzech osób.

W konkursie mogą wziąć udział zarówno pojedyncze osoby, duety, jak i zespoły osób. Każdy zgłaszający może wykonać jeden przygotowany utwór, na podstawie którego zostaną ocenione umiejętności wokalne/estradowe.

Nagrodą dla zwycięzcy jest bon upominkowy o wartości 300 zł do wykorzystania w Zakładzie Zegarmistrzowskim "CZAS" Krzysztof Portka.

Nagrodami za 2 i 3 miejsce są bony upominkowe do wykorzystania w sklepie "BENEFIT" Grzegorz Samulski o wartości kolejno 200 i 100 zł.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 lutego 2020 7:01:14
  • imieniny obchodzą:

    Leon, Ludmiła, Eustachy

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij