Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Powstała Powiatowa Rada Seniorów - można składać zgłoszenia!

Wtorek 30 stycznia 2018 brak komentarzy

Zarząd powiatu słubickiego na ostatniej sesji Rady Powiatu podjął uchwałę o utworzeniu Powiatowej Rady Seniorów.

Co to właściwie oznacza?

“Jest to zespół doradczy, konsultacyjny i inicjatywny, który w oparciu o zasoby wiedzy i doświadczenia środowiska osób starszych, współpracuje z zarządem powiatu słubickiego i powiatowymi radnymi w zakresie ważnych spraw lokalnych, a w szczególności dotyczących planowania i polityki senioralnej” - tłumaczy starosta Marcin Jabłoński.

Zgodnie z zapisami statutu Powiatowej Rady Seniorów, składa się ona z osób delegowanych z organizacji działających na rzecz środowiska seniorów lub zrzeszających seniorów.

Starostwo Powiatowe serdecznie zaprasza organizacje seniorskie do zgłaszania swoich przedstawicieli do Powiatowej Rady Seniorów.

Zgłoszenia, w terminie do 5 lutego, prosimy składać pisemnie na Karcie Zgłoszeń - TUTAJ - druku będącym załącznikiem do statutu Powiatowej Rady Seniorów - TUTAJ na adres:

Starostwo Powiatowe w Słubicach

ul. Piłsudskiego 20

69-100 Słubice

Dodatkowe informacje w tej sprawie można uzyskać w Starostwie Powiatowym w Słubicach, w Wydziale Spraw Społecznych, pok. nr 5 i 6, pod numerami telefonów 95 759 20 29, 95 759 20 28.

 

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 4:01:55
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij