Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Polsko-niemiecki obóz szkoleniowy orkiestry Fanfarengarde

Poniedziałek 4 lutego 2019 brak komentarzy

W dniach 02/03.02.2019r w Drzecinie odbył się polsko-niemiecki obóz szkoleniowy orkiestry Fanfarengarde. Oto wrażenia z pobytu na obozie jednego z uczestników - Maksa, 9lat.


  "Było tam fajnie. Jedzenie było dobre, opiekuni byli mili, uprzejmi oraz cierpliwi. Próby były ciekawe, ponieważ każdy uczył się nowych rzeczy. Dzieci uczyły się grać na bębenkach, werblach, trąbkach. Świetlica , w której nocowaliśmy była wielką salą z pięcioma małymi pokoikami. Po przyjeździe odbywały się próby  orkiestry na planowany koncert w kościele Pw. Matki Bożej Rokitniańskiej w Drzecinie. Wieczorem po próbach oraz po kolacji zaczęła się dyskoteka. Pod koniec dyskoteki odbył się Pokaz Tatentów, którego główną nagrodą były trzy gumowe bransoletki.

Na Pokazie Talentów - uczestnicy śpiewali wybrane przez siebie piosenki. Po wyłonieniu zwycięzców Konkursu zakończyła się dyskoteka i tak skończył się dzień pierwszy. Na początku drugiego dnia odbyła się próba generalna. Od razu po próbie -  Fanfary Europy udały się do Kościoła na koncert. Niektórzy się denerwowali, inni się śmiali. Koncert przebiegł prawidłowo - a na koniec wszyscy bili brawa. Po powrocie do świetlicy wiejskiej w Drzecinie, nadszedł czas na obiad a po obiedzie zaplanowany był kocert dla rodzin uczestników obozu.Rodzice zaczęli się zjeżdżać. Czekał na nich lekko improwizowany koncert a po oficialnym pożegnaniu wszyscy zaczęli się rozchodzić i każdy wracał do swojego domu. Jestem bardzo zadowolony! ".

{fot:Joanna Korbus}


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 3:59:10
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij