Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Polsko-niemiecki obóz szkoleniowy orkiestry Fanfarengarde

Poniedziałek 4 lutego 2019 brak komentarzy

W dniach 02/03.02.2019r w Drzecinie odbył się polsko-niemiecki obóz szkoleniowy orkiestry Fanfarengarde. Oto wrażenia z pobytu na obozie jednego z uczestników - Maksa, 9lat.


  "Było tam fajnie. Jedzenie było dobre, opiekuni byli mili, uprzejmi oraz cierpliwi. Próby były ciekawe, ponieważ każdy uczył się nowych rzeczy. Dzieci uczyły się grać na bębenkach, werblach, trąbkach. Świetlica , w której nocowaliśmy była wielką salą z pięcioma małymi pokoikami. Po przyjeździe odbywały się próby  orkiestry na planowany koncert w kościele Pw. Matki Bożej Rokitniańskiej w Drzecinie. Wieczorem po próbach oraz po kolacji zaczęła się dyskoteka. Pod koniec dyskoteki odbył się Pokaz Tatentów, którego główną nagrodą były trzy gumowe bransoletki.

Na Pokazie Talentów - uczestnicy śpiewali wybrane przez siebie piosenki. Po wyłonieniu zwycięzców Konkursu zakończyła się dyskoteka i tak skończył się dzień pierwszy. Na początku drugiego dnia odbyła się próba generalna. Od razu po próbie -  Fanfary Europy udały się do Kościoła na koncert. Niektórzy się denerwowali, inni się śmiali. Koncert przebiegł prawidłowo - a na koniec wszyscy bili brawa. Po powrocie do świetlicy wiejskiej w Drzecinie, nadszedł czas na obiad a po obiedzie zaplanowany był kocert dla rodzin uczestników obozu.Rodzice zaczęli się zjeżdżać. Czekał na nich lekko improwizowany koncert a po oficialnym pożegnaniu wszyscy zaczęli się rozchodzić i każdy wracał do swojego domu. Jestem bardzo zadowolony! ".

{fot:Joanna Korbus}


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 7 lipca 2020 7:22:37
  • imieniny obchodzą:

    Cyryl, Metody, Estera

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij