Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego

Czwartek 3 listopada 2016 brak komentarzy

Poszukiwany trzema listami gończymi zatrzymany w galerii handlowej

Policjant po służbie zatrzymał poszukiwanego trzema listami gończymi... w galerii handlowej.

Kierownik Posterunku Policji w Cybince – asp. Marek Żelek, w czasie wolnym od służby, zatrzymał poszukiwanego mężczyznę, który od roku ukrywał się przed organami ścigania. Teraz 28-latek trafi na dwa lata do więzienia.

Do zatrzymania doszło w środę /2 listopada), w Zielonej Górze. Kierownik Posterunku Policji w Cybince asp. Marek Żelek, będąc na zakupach w jednej z galerii handlowych, zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi poszukiwanemu trzema listami gończymi. W takiej sytuacji decyzja policjanta mogła być tylko jedna – zatrzymać 28-latka. Ten na widok funkcjonariusza zaczął uciekać. Pościg szybko okazał się skuteczny. Mężczyzna po kilkuset metrach został zatrzymany. Asp. Marek Żelek o całym zdarzeniu powiadomił dyżurnego KMP w Zielonej Górze, a następnie przekazał poszukiwanego przybyłym na miejsce policjantom.

28-letni mieszkaniec gminy Cybinka był poszukiwany trzema listami gończymi oraz trzema nakazami doprowadzenia wydanymi przez Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim, w celu odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności. Mężczyzna był poszukiwany za pobicie, pozbawienie wolności innej osoby i kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości.
Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, do którego trafi na dwa lata.

Źródło:
http://www.slubice.lubuska.policja.gov.pl/…/18702,Policjant…


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 4:03:47
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij