Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Policjanci ze Słubic otrzymali nowoczesne urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu

Środa 12 września 2018 brak komentarzy

Policjanci ze Słubic otrzymali nowoczesne urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dräger Hard Case 9510 pomoże w eliminowaniu z ruchu drogowego osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.

Zastępca Burmistrza Słubic - Roman Siemiński przekazał na ręce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach nadkomisarza Tomasza Rawy sprzęt, warty 15 tys. zł.

Zakup urządzenia sfinansował Urząd Miejski w Słubicach w ramach środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Słubice. Teraz podczas kontroli drogowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Słubicach będą mogli w sposób precyzyjny i zaawansowany stwierdzić, czy kierowca jest pod wpływem alkoholu. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wyjątkowa precyzja przeprowadzanego badania gwarantuje niezwykłą skuteczność.

Urządzenie na pewno zostanie właściwie wykorzystane przez słubickich policjantów i niewątpliwie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dräger Hard Case 9510  ma również za zadanie zniwelować w powiecie słubickim skutki patologicznych zachowań w zakresie alkoholizmu.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 lutego 2020 5:04:05
  • imieniny obchodzą:

    Leon, Ludmiła, Eustachy

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij