Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Policjanci ze Słubic otrzymali nowoczesne urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu

Środa 12 września 2018 brak komentarzy

Policjanci ze Słubic otrzymali nowoczesne urządzenie do pomiaru zawartości alkoholu w wydychanym powietrzu. Dräger Hard Case 9510 pomoże w eliminowaniu z ruchu drogowego osób kierujących pojazdami pod wpływem alkoholu.

Zastępca Burmistrza Słubic - Roman Siemiński przekazał na ręce p.o. Komendanta Powiatowego Policji w Słubicach nadkomisarza Tomasza Rawy sprzęt, warty 15 tys. zł.

Zakup urządzenia sfinansował Urząd Miejski w Słubicach w ramach środków przeznaczonych na realizację Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomanii dla Gminy Słubice. Teraz podczas kontroli drogowych funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Słubicach będą mogli w sposób precyzyjny i zaawansowany stwierdzić, czy kierowca jest pod wpływem alkoholu. Urządzenie jest proste w obsłudze, a wyjątkowa precyzja przeprowadzanego badania gwarantuje niezwykłą skuteczność.

Urządzenie na pewno zostanie właściwie wykorzystane przez słubickich policjantów i niewątpliwie przyczyni się do poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Dräger Hard Case 9510  ma również za zadanie zniwelować w powiecie słubickim skutki patologicznych zachowań w zakresie alkoholizmu.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 24 kwietnia 2019 13:10:55
 • imieniny obchodzą:

  Aleks, Grzegorz, Aleksander

Ostatnie komentarze
 • Dni Cybinki - jaki jest przepis na sukces?

  coalo: Эта организация Корпорация УЛАЩЗ Сарапул делает современным способом видеодиагностикутехнических систем,...

  Sobota 20 kwietnia 2019

 • Lista fantów na licytacje WOŚP 2019 w Słubicach

  SharonDed: Perfect update of captcha recognition package "XRumer 16.0 + XEvil 4.0": captchas breaking of Google (ReCaptcha-2 and ReCaptcha-3), Facebook, BitFinex, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex, and more...

  Czwartek 18 kwietnia 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij