Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Policja podsumowała akcję „WIELKANOC 2018 ”

Wtorek 3 kwietnia 2018 brak komentarzy

Słubiccy policjanci od 30 marca do 2 kwietnia 2018 r. przeprowadzili działania pod nazwą „Wielkanoc 2018”. Celem przeprowadzonych działań było ograniczenie wszelkich zdarzeń drogowych i zapewnienie bezpieczeństwa na drogach podczas wyjazdów i powrotów do domów.

 

Święta Wielkanocne przebiegły bardzo spokojnie i bezpiecznie. Zwiększona liczba patroli pojawiła się na drogach wlotowych i wylotowych ze Słubic oraz w miejscach zwiększonego natężenia ruchu drogowego. Funkcjonariusze czuwali nad płynnością ruchu, zwracali uwagę na stan trzeźwości kierowców, przekraczanie dozwolonej prędkości oraz przestrzeganie obowiązku jazdy w zapiętych pasach bezpieczeństwa. Zwracali również uwagę, czy kierowcy korzystają z telefonów komórkowych w czasie jazdy. W czasie trwania akcji na terenie powiatu słubickiego nie odnotowano żadnego wypadku drogowego, natomiast policjanci otrzymali zgłoszenia o zaistnieniu trzech kolizji drogowych. W okresie świątecznym policjanci zatrzymali dwóch nietrzeźwych kierujących. Funkcjonariusze zatrzymali również dwa prawa jazdy kierowcom, którzy o ponad 50 km/h przekroczyli dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Kierowcy stracili prawo jazdy oraz zostali ukarani mandatami i punktami karnymi. W trakcie świąt policjanci nałożyli 61 mandatów karnych na kierujących pojazdami, trzy mandaty na pieszych oraz udzielili sześć pouczeń i skierowali jeden wniosek o ukaranie do sądu. Ponadto funkcjonariusze zatrzymali dwa dowody rejestracyjne oraz cztery uprawnienia do kierowania pojazdami.

inf.pras. KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 13 grudnia 2018 13:26:57
 • imieniny obchodzą:

  Łucja, Otylia, Eugeniusz

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  JosephExcaf: Приветик всем! Хочу представить вам список http://onebetbest.com/cas.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги....

  Poniedziałek 10 grudnia 2018

 • Kierował bez uprawnień

  Tomko: A co grozi osobie która prowadzi samochód a nie ma prawa jazdy tylko jest w trakcie egzaminu na prawko

  Czwartek 15 listopada 2018

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij