Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Pokaz zawodów rzemieślniczych już 16 maja we Frankfurcie nad Odrą

Piątek 11 maja 2018 brak komentarzy

Jesteście uczniami i chcecie poznać rzemiosło lub chcecie sprawdzić, czy moglibyście sie odnaleźć w jednym z zawodów rzemieślniczych? Chcecie wiedzieć jakie perspektywy daje nauka rzemiosła? A może jesteś przedsiębiorcą i chciałbyś się zaprezentować szerszej publiczności? 

Właśnie dla­tego Izba rzemieślnicza i Centrum Kształcenia Za­wodowego w Budownictwie i miasto Frankfurt nad Odrą organizują wspólnie pokaz zawodów. 

Zapraszamy Was już 16 maja od godziny 9:00 do 13:00 do Frankfurtu nad Odrą do Ponadzakładowego Centrum Kształcenia Zawodowego w Budownictwie przy ulicy Am Erlengrund 20. - TUTAJ - google maps

Więcej niż 20 przedsiębiorstw rzemieślniczych z pokazem ponad 30 zawodów będzie na Was czekać tego dnia.

W tym dniu ucz­niowie będą mieli niepowtarzalną okazję sprawdzenia swoich zdolności rzemieślniczych poprzez praktycz­ne testy w różnych zawodach. Udział w tej imprezie zagwarantuje ucz­niom niesamowitą szansę podjęcia wielu interesujących rozmów z przedsiębiorcami, którzy spróbują przekonać do nauki ich rzemiosła.

Rzemiosło to nie tylko zawody budowlane. Rzemiosło oferuje naukę w ponad 130 zawodach: niektóre z nich to: fryzjer, optyk, protetyk słuchu, elektryk, mechanik samochodowy, wykonawca instrumentow, technik dentystyczny, wykonawca organów i fisharmonii, restaurator, fotograf itd ...

Różnorodność zawodów rzemieślniczych jest duża a przy tym szanse na rozwój jeszcze większe, dlatego podejmijcie odpowiednią decyzję i rozpocznijcie swoją karierę w rzemiośle!

Strona internetowa: www.hwk-ff.de
Foto: hwk-ff.de/LeifKuhnert


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Niedziela 20 stycznia 2019 13:15:54
  • imieniny obchodzą:

    Fabian, Sebastian

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij