Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Parafia pw. Ducha Świętego w Słubicach zaprasza do udziału w Koronce na ulicach miast świata w 2017

Poniedziałek 11 września 2017 1 komentarz

28 września, godz. 15:00

Koronka na ulicach miast świata to coroczne wydarzenie, które w rocznicę beatyfikacji bł. Michała Sopoćki, spowiednika św. Faustyny skupia tysiące ludzi na  całym świecie. Od sześciu lat w parafii pw. Ducha św. w Słubicach 28 września wierni spotykają sie się o godzinie 15.00 na ulicach miasta by wspólnie odmówić Koronkę do Bożego Miłosierdzia łącząc się na modlitwie z tysiącami miejscowości w naszej Ojczyźnie i na całym świecie.
W tym roku nabożeństwo odbędzie się  przy parafii Ducha Świętego by tworząc jedność w modlitwie oddać część Miłosierdziu Bożemu.

 W 2014 i 2015 roku jednoczył się z nami i błogosławił nam papież  Franciszek.

W tym roku towarzyszą nam intencje:

  1. Za kapłanów, by wypełnili wolę Bożą przekazaną św. Faustynie:  Powiedz moim kapłanom,  że  zatwardziali   grzesznicy   kruszyć   się   będą   pod   ich   słowami,   kiedy   będą   mówić  o niezgłębionym miłosierdziu moim, o litości, jaką mam dla nich w sercu swoim. Kapłanom, którzy głosić będą i wysławiać miłosierdzie moje, dam im moc przedziwną i namaszczę ich słowa, i poruszę serca, do których przemawiać będą. (Dz. 1521).
  2. O  pokój   na  świecie,  zwłaszcza  w  krajach  Bliskiego  Wschodu,  o  powrót  uchodźców   do ich ojczystych krajów i pomoc w odbudowie ich domów!
  3. Za Pana Prezydenta Andrzeja Dudę i cały Rząd Polski.
  4. Za nasz kraj, miasto, nasze rodziny i nas samych.

 

Więcej informacji na stronie internetowej parafii i  www.facebook.com/UfajmyPanu/ -  Słubicka Iskra Miłosierdzia Bożego, lub iskraslubice@op.pl

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij