Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Niemiec próbował przekupić słubickich policjantów

Środa 4 kwietnia 2018 brak komentarzy

Słubiccy policjanci zatrzymali nietrzeźwego 65-latka. Mężczyzna chcąc uniknąć konsekwencji za wykroczenia porządkowe zaproponował funkcjonariuszom łapówkę.  Nietrzeźwy 65-latek trafił do policyjnego aresztu, już usłyszał zarzuty. Grozi mu kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w ubiegły piątek (30 marca) w godzinach popołudniowych. Policjanci podjęli interwencję w stosunku do mężczyzny, który spożywał alkohol w miejscu niedozwolonym. W trakcie czynności 65-letni obywatel Niemiec używał słów wulgarnych.  W związku z wykroczeniami policjanci nałożyli na mężczyznę mandat karny w wysokości 200 złotych. W pewnym momencie mężczyzna wpadł na pomysł wykupienia swoich przewinień i usiłował skłonić policjantów do odstąpienia od czynności służbowych. Nietrzeźwy 65-latek próbował wręczyć policjantom korzyść majątkową w postaci 10 euro.

65-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Usłyszał już zarzut wręczenia korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję publiczną. Mężczyzna przyznał się do postawionych zarzutów.

Za udzielenie albo obietnicę wręczenia korzyści majątkowej osobie pełniącej funkcję publiczną grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Inf.Pras: KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 23 marca 2019 18:39:07
  • imieniny obchodzą:

    Pelagia, Feliks, Zbysław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij