Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Na bezczelnego kradł paliwo z baków mieszkańców Słubic

Środa 5 września 2018 brak komentarzy

Informacje o nietypowych “aktach” wandalizmu i złodziejstwa w czystej postaci dostaliśmy od naszych czytelników.

“WKRĘTEM I ŚRUBOKRĘTEM Niestety w taki prymitywny sposób w nocy 30.08 pod domem złodziej z wysokim IQ oczyścił mi zbiorniki w busie i VW z paliwa (ok 90L) ,wkrętem i śrubokrętem” - napisał na swoim profilu pan Dariusz, a w w rozmowie z naszą redakcją nie krył emocji, co mogłoby się wydarzyć, gdyby w benzynowym Volkswagenie, którym jeździ jego córka doszło do zapłonu.

Z informacji do których dotarliśmy wynika, że złodziej śmiało sobie poczynał w naszym mieście a pan Dariusz nie był jedynym pokrzywdzonym. Jak poinformowała nas słubicka policja, zanotowano kilka przypadków.

Złodziejem paliwa okazał się mieszkaniec powiatu sulęcińskiego, rocznik 94, który podczas swojej “działalności” w podobny sposób uszkodził 6 pojazdów. Słubicka policja złapała go na gorącym uczynku.

Został mu postawiony zarzut kradzieży z włamaniem, a dodatkowo delikwent miał przy sobie środki odurzające za co postawiono mu dodatkowe zarzuty. Przyznał się do popełnionych czynów za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 19 listopada 2019 1:20:23
  • imieniny obchodzą:

    Elżbieta, Seweryn, Paweł

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij