Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Lubuska Gala Taneczna - wyniki przeglądu

Piątek 24 maja 2019 brak komentarzy

23 maja w Słubickim Miejskim Ośrodku Kultury zakończyły się eliminacje powiatowe Lubuskiej Gali Tanecznej. Na scenie zaprezentowało się 15 różnorodnych grup i zespołów tanecznych działających w naszym mieście – w sumie 153 uczestników.Lubuska Gala Taneczna jest częścią Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE realizowanego w województwie lubuskim. Jego celem jest diagnoza, integracja i promocja najciekawszych zjawisk kulturowych amatorskiego ruchu artystycznego oraz integracja osób i instytucji współrealizujących program. Operatorem programu jest Regionalne Centrum Animacji Kultury, realizatorem Słubicki Miejski Ośrodek Kultury.
Do udziału zapraszono solistów, duety i grupy taneczne działające w szkołach, domach kultury oraz innych instytucjach zajmujących się edukacją taneczną dzieci i młodzieży. Lubuska Gala Taneczna realizowana jest w czterech kategoriach wiekowych oraz trzech kategoriach tanecznych z uwzględnieniem podziału na: soliści/duety oraz grupy taneczne.Poniżej zamieszczamy pełną listę zespołów wyróżnionych i nagrodzonych nominacją do udziału w finale wojewódzkim przeglądu. Finał wojewódzki będzie miał miejsce 13 i 14 czerwca w Nowej Soli.
Wszystkim uczestnikom gratulujemy wysokiego poziomu artystycznego, a nominowanym do finału wojewódzkiego dalszego powodzenia.

inf.pras. Słubicki Miejski Ośrodek Kultury


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Piątek 21 lutego 2020 6:01:31
  • imieniny obchodzą:

    Eleonora, Feliks, Kiejstus

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij