Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Kradli paliwo z cysterny...wpadli na gorącym uczynku

Wtorek 23 stycznia 2018 brak komentarzy

Dzielnicowi z Górzycy zatrzymali na gorącym uczynku 36-letniego mężczyznę, który chcąc dorobić do pensji kradł paliwo ze służbowej ciężarówki. W ręce policjantów wpadł również 50-letni paser, który kupował kradzione paliwo.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek(22 stycznia), na jednym z parkingów dla samochodów ciężarowych, przy drodze krajowej nr 31. Dzielnicowi z Górzycy zauważyli dwóch mężczyzn, którzy kręcili się pomiędzy cysterną a osobowym volkswagenem. Obok ciężarówki stał kanister, do którego mężczyźni spuszczali paliwo bezpośrednio ze zbiornika. Podczas kontroli osobówki, w środku znaleziono pojemniki plastikowe napełnione paliwem. Okazało się, że mężczyźni zdążyli spuścić ponad 200 litrów oleju napędowego o wartości ponad  800 złotych.

Policjanci w związku z popełnionym przestępstwem zatrzymali 36 i 50 latka do wyjaśnienia sprawy. 36-latkowi, który działał na szkodę firmy przewozowej, w której był zatrudniony przedstawiono zarzut kradzieży. 50-latek odpowie za paserstwo. Mężczyźni przyznali się do zarzucanych im czynów i złożyli stosowne wyjaśnienia.

Kodeks Karny za przestępstwo kradzieży i paserstwa przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 5.

Inf.pras KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 5:52:08
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij