Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Konferencja prasowa starosty powiatu słubickiego

Środa 9 listopada 2016 brak komentarzy

Zakończyła się konferencja prasowa Starosty Powiatu Słubickiego - Marcin Jabłońskiego wraz z Zarządem Powiatu i radnymi, która odbyła się na sali konferencyjnej w byłej już siedzibie Urzędu Pracy w Słubicach. 
Miejsce nie przypadkowe, bo... jak dowiedzieliśmy się w pierwszych minutach konferencji, prace związane z remontem i modernizacją części pomieszczeń budynku byłego PUPu m.in. na potrzeby Wydziału Komunikacji i Dróg, zostały wykonane bez wydania niezbędnego pozwolenia na budowę (ok. 150.000zł).
W dalszej części starosta,członkowie Zarządu oraz radni koalicji odniesli się m.in. do działań opozycji w temacie referendum, sprzątania "bałaganu" po Wojciech Włodarski - poprzednim prezesie NZOZ Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach Sp z o o, wydatków na ochronę budynku starostwa (ok. 80.000zł), działań "marketingowych" poprzedniego Zarządu, poprzez wydawanie "gadzinówek" (30.000zł) a także wypłat, jakie kazali sobie przelać na swoje konta Piotr Łuczyński (ok. 57.000 zł) i Tomasz Stupienko (ok. 49.000 zł) za czas, w którym nie świadczyli pracy.
Na konferencji poruszono także tematy związane z bieżącą działalnością Starostwa.

Za chwilę na naszej stronie cały zapis konferencji prasowej w formacie wideo. Do dyspozycji redakcji NaszeSlubicePL trafiły także materiały z prezentacji.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 5:46:20
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij