Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Komendę Powiatową Policji w Słubicach w odwiedziły dzieci z Kowalowa

Środa 4 grudnia 2019 brak komentarzy

Komendę Powiatową Policji w Słubicach w odwiedziły dzieci z Kowalowa. W ramach wizyty policjanci zapoznali odwiedzających z tajnikami swojej pracy oraz przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa. Wspaniali goście mieli również okazję obejrzeć interaktywny film dotyczący bezpieczeństwa.

Przez cały rok szkolny policjanci prowadzą wzmożone działania na rzecz bezpieczeństwa dzieci. Każdego dnia spotykają się zarówno z młodzieżą w szkołach jak i z tymi najmłodszymi w przedszkolach, wpajając im podstawowe zasady bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły.

Komendę Powiatową Policji w Słubicach odwiedziły dzieci z Kowalowa. W ramach wizyty policjanci oprowadzili gości po budynku słubickiej komendy oraz przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa.

Tematem wiodącym spotkania były bezpieczne zachowania na drodze, w domu, na placu zabaw. Policjanci przypomnieli odwiedzającym jak reagować w sytuacjach zagrożenia, do kogo mogą zwrócić się o pomoc. Opowiedzieli o pracy policjantów, aby dzieci wiedziały, że rolą policjanta jest nie tylko zatrzymywanie przestępców, ale także udzielanie pomocy, w tym również dzieciom. Dzieci obejrzały interaktywny film na temat  bezpieczeństwa na drodze, którego głównym bohaterem jest znana i lubiana postać z kreskówki – Spongebob.

Inf.pras. KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 28 stycznia 2020 1:01:38
  • imieniny obchodzą:

    Walery, Radomir, Karol

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij