Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Kolorowe łóżeczka z fundacji WOŚP trafiły dziś do słubickiego szpitala

Wtorek 3 kwietnia 2018 brak komentarzy

Nie minęły jeszcze dwa miesiące jak w słubickiej lecznicy pojawiły się kolejne czerwone serduszka Fundacji WOŚP - oznaczono nimi nowe łóżeczka dla małych pacjentów, które dziś (3 kwietnia) zostały dostarczone do oddziału pediatrycznego NZOZ Szpitala im. prof. Z. Religi w Słubicach sp. z o. o.

Oddział wzbogacił się o 8 nowoczesnych łóżeczek wraz z materacami, szafkami i stojakami na kroplówkę. Łóżeczka nie tylko mienią się kolorami, ale co najbardziej cieszy załogę szpitala - mają funkcje ułatwiające pracę i są przyjazne przebywającym w szpitalu dzieciom.

"Oczywiście łóżeczka są dostosowane do przebywania w nich najmłodszych naszych podopiecznych. Mali pacjenci będą dobrze zabezpieczeni przed wypadnięciem, gdyż łóżeczka posiadają wysoko ustawione ramy. Szczególnie cenne są dla nas nowe łóżka i szafki przyłóżkowe. Zastąpiły one mocno wysłużony sprzęt" – mówi lek. spec. Anna Burcan-Skrzypczak ordynator oddziału pediatrycznego. - "Cieszymy się bardzo i składamy tą drogą podziękowania oraz wyrazy wdzięczności dla Fundacji WOŚP, za dostrzeganie potrzeb słubickiego szpitala" - dodaje Anna Burcan-Skrzypczak


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 lutego 2020 5:25:36
  • imieniny obchodzą:

    Leon, Ludmiła, Eustachy

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij