Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Jechał z podrobionym prawem jazdy

Wtorek 26 marca 2019 brak komentarzy

Funkcjonariusze Straży Granicznej ze Świecka zatrzymali w niedzielę obywatela Niemiec, który w trakcie kontroli okazał podrobione austriackie prawo jazdy. Mężczyzna jednak nie przyznał się do winy, czeka go teraz rozprawa sądowa.

W niedzielę 24 marca funkcjonariusze z Placówki Straży Granicznej w Świecku zatrzymali  kierowcę samochodu marki Opel jadącego w głąb Polski. 36-letni obywatel Niemiec w trakcie kontroli przedstawił swój dowód osobisty oraz austriackie prawo jazdy. Funkcjonariusze SG od razu zorientowali się, że okazany dokument jest podrobiony na wzór oryginalnego austriackiego prawa jazdy.

Mężczyzna został zatrzymany za posługiwanie się podrobionym dokumentem jako autentycznym. W czasie przesłuchania powiedział, że udawał się na zakupy do Słubic a prawo jazdy otrzymał w prezencie od kolegi narodowości tureckiej. Mężczyznę za prowadzenie pojazdu bez uprawnień ukarano mandatem karnym w wysokości 500 zł oraz wszczęto postępowanie przygotowawcze. Podejrzany nie przyznał się do zarzuconego mu czynu i skorzystał z prawa do odmowy składania wyjaśnień. Teraz za popełnione przestępstwo odpowie przed sądem.

inf.pras NoSG


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Poniedziałek 17 czerwca 2019 7:48:26
 • imieniny obchodzą:

  Albert, Laura, Adolf

Ostatnie komentarze
 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

 • Piernikowe ząbki ksylitolowe

  afalejev: http://mewkid.net/buy-prednisone/ - Buy Prednisone Prednisone Without A Prescription jat.xvzp.slubickie.info.nvr.jg http://mewkid.net/buy-prednisone/

  Niedziela 9 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij