Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Grupa fotograficzna AKFA chce sportretować słubickie rodziny

Piątek 6 kwietnia 2018 brak komentarzy

W ramach inicjatywy lokalnej Amatorska Komórka Fotografii Artystycznej, zaprasza słubickie rodziny do akcji „Nasz Portret”.Jako miłośnicy i pasjonaci fotografii chcielibyśmy sfotografować interesujące rodziny.
Naszym celem jest pokazanie jak różnorodne i kolorowe są rodziny ze Słubic i okolic. Poprzez te fotografie pragniemy zaprezentować światu naszą małą społeczność i przy okazji wypromować miasto Słubice.
W ramach akcji oferujemy Państwu bezpłatne sesje zdjęciowe, które na przestrzeni kwietnia i maja bieżącego roku odbywać się będą zarówno w studio fotograficznym, jak i w plenerze.


Zapraszamy do wspólnej zabawy. Mile widziane będą charakterystyczne przebrania i oryginalne rekwizyty, dzięki którym pokażecie Państwo czym się interesujecie, jakie macie pasje, jaki zawód wykonujecie albo jak lubicie spędzać wolny czas. Jeździcie na nartach, gracie w piłkę, biegacie, łowicie ryby, jesteście lekarzami, prawnikami, hodowcami? Tej wiosny jesteśmy dla Was!

Finałem akcji „Nasz portret” będzie wystawa pod takim samym tytułem, która zaprezentowana zostanie w miejscowości Hradec Králové w Czechach, w terminie 01.06-30.06.2018, a następnie w Galerii Małej Słubickiego Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Bibliotece Publicznej Miasta i Gminy w Słubicach.
Stwórzmy razem fotograficzną mozaikę z rodzinnych portretów.
Zgłoszenia prosimy kierować na adres e-mail: galeriaokno@op.pl lub telefonicznie do pani Anny Panek-Kusz pod nr 604 588 465.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 13 grudnia 2018 13:29:40
 • imieniny obchodzą:

  Łucja, Otylia, Eugeniusz

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  JosephExcaf: Приветик всем! Хочу представить вам список http://onebetbest.com/cas.php - ТОП казино онлайн на реальные деньги....

  Poniedziałek 10 grudnia 2018

 • Kierował bez uprawnień

  Tomko: A co grozi osobie która prowadzi samochód a nie ma prawa jazdy tylko jest w trakcie egzaminu na prawko

  Czwartek 15 listopada 2018

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij