Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Górzyca - śmiertelne potrącenie pieszego - znamy sprawcę - był pod wpływem marihuany

Środa 30 maja 2018 20 komentarzy

W poniedziałek w nocy (28/29 maja 2018), na drodze nr 139 trasa Laski Lubuskie - Górzyca doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. W wyniku doznanych obrażeń ciała 26- letni mężczyzna poniósł śmierć na miejscu. Sprawca jednak uciekł z miejsca zdarzenia. Intensywne działania policjantów ze Słubic skutkowały wytypowaniem, a następnie zatrzymaniem 21-letniego mężczyzny do sprawy. Okoliczności wypadku są wciąż badane przez policjantów.

W poniedziałek w nocy (28/29 maja), w godzinach nocnych doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Zdarzenie miało miejsce na drodze nr 139, trasa Laski Lubuskie - Górzyca. Dyżurny słubickiej Komendy otrzymał o godzinie 2:00 w nocy zgłoszenie o leżącym, potrąconym mężczyźnie. Na miejsce wysłano natychmiast patrol Policji. Będący na miejscu lekarz z pogotowia ratunkowego w Kostrzynie n/O potwierdził zgon mężczyzny. 26-letni mieszkaniec województwa kujawsko - pomorskiego poniósł śmierć w wyniku doznanych ciężkich obrażeń ciała. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

Policjanci bardzo szybko podjęli działania zmierzające do ustalenia sprawcy śmiertelnego potrącenia. Dzięki wysiłkom i wzmożonej pracy policjantów służb kryminalnych i prewencyjnych już w kilka godzin od otrzymania zgłoszenia słubiccy policjanci przy współpracy z policjantami z Kostrzyna n/O ustalili, a następnie zatrzymali osobę, która może mieć związek ze sprawą. Był to 21-letni mieszkaniec naszego powiatu. Zatrzymany mężczyzna został przewieziony do szpitala na przeprowadzenie badań i pobranie krwi, aby ustalić czy kierował pojazdem będąc pod wpływem alkoholu lub środków odurzających. Już wstępne badania wykazały, że młody człowiek był pod wpływem marihuany.

Mężczyznę zatrzymano w Komendzie Powiatowej Policji w Słubicach do dyspozycji prokuratora.

Inf.pras. KPP Słubice
Źródło: sierż. szt. Ewa Murmyło/Komenda Powiatowa Policji w Słubicach


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 23 marca 2019 18:35:07
  • imieniny obchodzą:

    Pelagia, Feliks, Zbysław

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij