Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Gala Muay Thai Open - występ zawodników z Korona Gym Słubice

Wtorek 8 listopada 2016 brak komentarzy

Podsumowanie wystąpienia zawodników Korona Gym Słubice na Gali w Rostock.

W sobotę, 5 listopada 2016, już po raz trzeci zawodnicy Korona Gym Słubice wzięli udział w Gali Muay Thai Open, odbywającej się w Rostock.
Krótkie podsumowanie wystąpienia naszych zawodników z Korona Gym Słubice:

Kamil Sosnowski vs Justin Hirsemann (Muay Thai Bochum), walka z trudnym, dużo cięższym od siebie przeciwnikiem, Kamil przegrał, ale dawał z siebie wszystko.

Hubert Karpezo przegrał z Duong Man - zawodnikiem starszym, bardziej doświadczonym, walka decyzją trenera R. Wiłkojcia zakończona po drugiej rundzie, żeby nie narażać zawodnika na niepotrzebne urazy. Brawa za solidną walkę. 

Aleksander Staropoli vs Hans Kaufmann- wygrana Aleksandra na punkty, w najlepszym stylu, świetny pokaz techniki, jego walka zdobyła tytuł walki wieczoru. 

Debiut Błażeja Maronia zakończył się sukcesem po zaciętej walce z przeciwnikiem Jerome Helm, co potwierdziło, że zawodnik ten dysponuje wielkim potencjałem i na pewno w kolejnych walkach nie pozwoli o sobie zapomnieć.

Sebastian Jednoróg vs David Kückenmeister - Sebastian odbył zaciętą walkę, którą wygrał wynikiem 2:1. Jego przeciwnik był trudny i solidny, jednak treningi Sebastiana nie poszły na marne i walka zakończyła się dla niego sukcesem.

Gracjan Gawęcki vs Emamodin Nabi- przegrana na punkty po bardzo zaciętej walce.
Podsumowując- 3 wygrane walki i 3 przegrane - trener jest bardzo zadowolony ze swoich zawodników i z calego wyjazdu do Rostocku. Każdy wyjazd to nowe doświadczenia, zadowolenie z kolejnej wygranej i mobilizacja do dalszych treningów. W opinii trenera, turniej w Rostock był obsadzony przez dużo mocniejszych zawodników w porównaniu do roku poprzedniego a wygrana na punkty to nie lada wyczyn - trzeba naprawdę zrobić na sędziach imponujące wrażenie. 

Trener podkreśla, że ma w swoim zespole wielu utalentowanych zawodników, którzy już nieraz pokazali, że podchodzą z oddaniem do treningów w sztuce walki uznawanej przecież za najtrwalszą sztukę walki jaka istnieje.
Gratulujemy zespołowi udanego występu w Rostock i życzymy im dalszych sukcesów.

Zdjęcia dzięki uprzejmości Korona Gym Słubice

Klub dziękuje także sponsorom, bez których nie byłoby tego sukcesu, m.in pani Monice Gawęckiej, Kociołek LubuskiButcher, panu Damianowi i Sebastianowi oraz Krzysiowi, którzy umożliwili nam wynajecie autokaru oraz zorganizowanie posiłków dla wszystkich naszych zawodników. Korona Gym dziękuje serdecznie!


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 19 czerwca 2019 5:51:47
 • imieniny obchodzą:

  Gerwazy, Protazy, Julianna

Ostatnie komentarze
 • Gruzin podawał się za Łotysza. Został zatrzymany w Świecku

  Danielheale: Hi! We are friends, looking for interesting and fun guys to meet, enjoy your time and have fun sex. We can be found on the website by clicking on our photo Or click the link...

  Wtorek 18 czerwca 2019

 • Startuje Festiwal Teatralny UNITHEA#20

  FlorM: Florida Georgia Line is my favourite country music band. Headliners Tyler Hubbard and Brian Kelley are those guys that can make anyone sing along. It's the reason I like to attend their shows. And -...

  Wtorek 11 czerwca 2019

facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij