Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Do słubickiego urzędu zawitała… nowoczesność

Środa 29 listopada 2017 brak komentarzy

W słubickim magistracie można już płacić kartą a nawet telefonem (jezeli macie Państwo odpowiednią aplikację i telefon wyposażony w opcję NFC), nie trzeba w związku z tym chodzić już z opłatami do banku - opłaty skarbowych czy administracyjne uregulujecie Państwo na Akademickiej 1.

Akceptowane są karty wszystkich banków, zarówno debetowe jak i kredytowe, w zwykłej formie czy zbliżeniowo. Jeżeli macie Państwo apkę swojego banku lub taką , która umożliwia płacenie zbliżeniowo oraz opcję NFC możecie Państwo zapłacić zbliżeniowo telefonem.

“To efekt projektu, realizowanego przez Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową, do którego przystąpiła gmina Słubice. Cel jest taki, żeby upowszechnić płatności bezgotówkowe w administracji. W ramach projektu gmina dostała dwoma mobilne terminale płatnicze. Są wykorzystywane głównie z Urzędzie Stanu Cywilnego i wydziale podatków i opłat lokalnych” - mówi Beata Bielecka rzecznik UM a naczelnik wydziału podatków Marcin Wołowicz dodaje: “Mieszkańcy już z tej formy płatności korzystają i chwalą taką możliwość”.

Szkoda, że tak późno, już dawno nasz Urząd powinien mieć takie rozwiązania jak np. we Frankfurcie nad Odrą gdzie terminale płatnicze są na porządku dziennym" - dodaje Pan Ryszard i puentuje - "lepiej późno niż wcale"!

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Środa 14 listopada 2018 19:39:23
  • imieniny obchodzą:

    Laura, Emil, Wawrzyniec

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij