Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Czy w powiecie słubickim powstanie Dzienny Dom Opieki dla seniorów?

Czwartek 9 listopada 2017 brak komentarzy

O planach powiatu związanych z utworzeniem Dziennego Domu Opieki dla seniorów, dostępności do usług medycznych, a także współpracy społecznych jednostek powiatowych w zakresie opieki nie tylko nad osobami starszymi - między innymi o tym rozmawiał starosta Marcin Jabłoński z członkami Stowarzyszenia Seniorów Rzepińskich podczas spotkania do którego doszło w dniu . Towarzyszyli mu: Danuta Sawicka - członek zarządu powiatu oraz Wojciech Skwarek - naczelnik Wydziału Spraw Społecznych.

Była również mowa o możliwości ubiegania się o środki finansowe, wynikające z organizowanych przez powiat konkursów dla organizacji pozarządowych, pojawił się też temat usług świadczonych przez słubicki szpital.  

Z kolei gospodarze opowiedzieli o działalności swego stowarzyszenia, pokazali zdjęcia oraz księgę pamiątkową, do której wpisu okolicznościowego dokonał starosta.

Marcin Jabłoński wręczył też członkom zarządu stowarzyszenia listy okolicznościowe.

"Zostało poruszonych wiele ważnych tematów, dlatego cieszę się, że miałem możliwość uczestniczenia w tym spotkaniu. Tym bardziej, że przebiegło ono w niezwykle przyjemnej atmosferze "- podsumował wizytę w Rzepinie starosta.

 


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 16 października 2018 11:10:45
  • imieniny obchodzą:

    Florentyny, Ambrożego, Gawła

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij