Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Chciał skoczyć z przęsła mostu w Słubicach. Interweniowała policja. Przejecie graniczne w Słubicach zostało zablokowane [FOTO] [VIDEO]

Poniedziałek 2 lipca 2018 brak komentarzy

Do zdarzenia doszło w niedzielny poranek ok. godz. 9:00. Młody mężczyzna (29 letni mieszkaniec Słubic) z nieznanych przyczyn wspiął się na jedno z przęseł mostu granicznego w Słubicach.

Pierwsze sygnały otrzymane od naszych czytelników mówiły o próbie samobójczej. “Mężczyzna zadzwonił do nas i groził, że skoczy z mostu” - mówi Magdalena Jankowska - rzecznik słubickiej Komendy Powiatowej Policji.

Most został zablokowany po obu stronach granicy. Na miejscu pojawiły się służby zarówno polskie (policja i straż pożarna) jak i niemieckie (policja oraz karetka). Ta część mostu znajduje się w jurysdykcji niemieckiej - stąd wszelkie działania  operacyjne należały do służb niemieckich. Na miejsce zdarzenia przybyli także policyjni negocjatorzy z Gorzowa. Mężczyzna zszedł z przęsła. Funkcjonariusze niemieckiej policji przejęli 29 letniego słubiczaniania i przetransportowali go karetką do szpitala.

foto: Krzystof Gluth, Natalia, Agnieszka


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 16 lutego 2019 13:25:20
  • imieniny obchodzą:

    Danuta, Juliana, Daniel

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij