Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

Bezpieczne wakacje w Cybince

Poniedziałek 30 lipca 2018 brak komentarzy

Posterunek Policji w Cybince odwiedzili wychowankowie Placówki Wsparcia Dziennego „Promyk” działającej w strukturze organizacyjnej Ośrodka Pomocy Społecznej w Cybince. W ramach wizyty policjanci zapoznali odwiedzających z tajnikami swojej pracy, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa oraz promowali akcję MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Posterunek Policji w Cybince odwiedziły dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego „Promyk” w Cybince.  W ramach wizyty policjanci zapoznali odwiedzających z tajnikami policyjnej pracy, przypomnieli o zasadach bezpieczeństwa oraz  promowali akcję MSWiA „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą".

Tematem wiodącym spotkania były bezpieczne zachowania na drodze, w domu, na placu zabaw oraz nad wodą. Policjanci przypomnieli małym gościom jak reagować w sytuacjach zagrożenia, do kogo mogą zwrócić się o pomoc. Opowiedzieli o pracy policjantów, aby dzieci wiedziały, że rolą policjanta jest nie tylko zatrzymywanie przestępców, ale także udzielanie pomocy, w tym również dzieciom.

inf.pras. KPP Słubice


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Sobota 16 lutego 2019 13:25:08
  • imieniny obchodzą:

    Danuta, Juliana, Daniel

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij