Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

7 i 8 kwietnia 2018 weekend z modą w Spitzkrug Multi Center we Frankfurcie nad Odrą. Dzień Księżniczki i Księcia

Środa 28 marca 2018 brak komentarzy

Moda króluje w życiu każdej kobiety, ale i mężczyzny też.  Dlatego centrum handlowe SMC już w sobotę 7 kwietnia zaprasza na pokaz mody z aktualnymi trendami.
Kobiety będą mogły cieszyć się modą w rozmiarze 36-48, z kolei mężczyzni w rozmiarze 48-50. O dobrą zabawę przy dzwiękach muzyki zadba dla Państwa  międzynarodowy tancerz – choreograf. Jego występy odbędą się w następujących godzinach: 13:30, 14:30, 15:30 i 16:30. Przyjdź i zobacz to prawdziwe show. Dodatkowo sklepy modowe w centrum mają również wiele do zaoferowania. 

Z kolei niedziela handlowa czyli 8 kwietnia to również w SMC dzień księcia i księżniczki.

Zapraszamy wszystkie dzieci, do tego aby poczuły się jak prawdziwa księżniczka lub prawdziwy księciu. Na dzieci czeka wiele atrakcji m.in malowanie buziek, zrobienie własnej korony, własnego berła oraz prawdziwe wejście na tron.  Na tronie oczywiście czas na selfie. Do dyspozycji będą służyć takie rekwizyty jak korona, diadem. Na koniec każda księżniczka i każdy księciu otrzyma królewski akt nominacyjnny. O dobrą zabawę dla dorosłych zadba tym razem zespół BB-Radio. Dodatkowo sklep MEDIMAX przygotował szczególną atrakcję. Odbędzie się prezentacja dronów. Odwiedzający będą mogli na żywo zobaczyć jakie możliwości oferuje ta technika oraz samemu spróbować i polatać różnymi modelami dronów.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Czwartek 20 lutego 2020 6:05:25
  • imieniny obchodzą:

    Leon, Ludmiła, Eustachy

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij