Dziennik Informacyjny Powiatu Słubickiego

kontakt@slubickie.info +48 502 530 997

24 edycja Konkursu Piosenki Wygraj Sukces - eliminacje

Wtorek 12 marca 2019 brak komentarzy

Słubicki Miejski Ośrodek Kultury jest po raz kolejny współorganizatorem 24 edycji ogólnopolskiego Konkursu Piosenki „Wygraj Sukces”. Cieszy się on bardzo dużym zainteresowaniem. Organizatorzy chcą zachęcić do śpiewania dzieci i młodzież z małych ośrodków, a kwalifikacje wstępne odbędą się 24 kwietnia o godz. 11.00.

W ciągu ostatnich lat w konkursie wzięło udział kilkanaście tysięcy uczestników. Jest on adresowany do solistów urodzonych w latach 2000-2012. Obecnej edycji tradycyjnie towarzyszy płyta, na której znalazło się 10 utworów wraz z akompaniamentem do przygotowania utworu konkursowego oraz nr identyfikacyjny płyty, będący podstawą zgłoszenia. Soliści w eliminacjach wstępnych prezentują jeden utwór z płyty konkursowej lub inny dowolny. Koordynatorką z ramienia SMOK jest Anna Adamowicz – tel. 607 416 671.

Zgłoszenie do Konkursu odbywa się wyłącznie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie: www.wygrajsukces.com.pl Do uzupełnienia formularza niezbędny jest numer identyfikacyjny płyty wyłącznie z 24 edycji, umieszczony we wkładce 24 płyty (naklejka) lub zawarty w cyfrowej wersji płyty. Po prawidłowym wprowadzeniu numeru i uzupełnieniu formularza, uczestnik otrzymuje mailowe potwierdzenie przyjęcia formularza i login. Uczestnik musi zachować login, gdyż będzie on niezbędny do sprawdzenia terminu i miejsca kwalifikacji wstępnych i regionalnych. Zgłoszenia na formularzu należy dokonać do  22 marca 2019 r. Prosimy o przestrzeganie terminu zgłoszenia. Po 22 marca 2019 r. uzupełnianie formularza, pomimo posiadanego numeru identyfikacyjnego, będzie niemożliwe.


A co Ty o tym myślisz?

* Twój adres nie będzie nigdzie wyświetlany

anuluj odpowiadanie
Wtorek 7 lipca 2020 8:20:47
  • imieniny obchodzą:

    Cyryl, Metody, Estera

Ostatnie komentarze
facebook

wykonanie: gardziejewski.pl

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z polityką dotyczącą cookies. Zamknij